> Ostatnierealizacje

Usługi geodezyjne - ostatnie realizacje

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi pracami w zakresie geodezji i tworzenia map geodezyjnych. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością. Dzięki temu nasze pomiary geodezyjne, a później tworzone na ich podstawie mapy cyfrowe cechują się wysoką precyzją.

04.2008
Rozpoczęliśmy prace w zakresie aktualizacji mapy do celów projektowych dla potrzeb wykonania projektu pt. Uporządkowania Gospodarki Wodno - Ściekowej Miasta Gliwice.
Nasze prace dotyczyły pomiarów geodezyjnych, które wykonywaliśmy na terenie dzielnicy Bojków (obszar ok. 180 ha). Efektem tych działań było opracowanie aktualnych map cyfrowych dla projektantów.

05.2008
Przystąpiliśmy do prac związanych z uzyskaniem kompleksowej dokumentacji potrzebnej do opracowania materiałów projektowych (mapy do celów projektowych oraz mapy geodezyjne). Pojęliśmy także działania w zakresie uzyskania decyzji o lokalizacji drogi (podziały nieruchomości, przygotowanie dokumentacji do celów prawnych). Prace dotyczyły projektu pt. Przebudowa obiektu mostowego w miejscowości Kluszkowce powiat nowotarski, gmina Czorsztyn w ciągu drogi woj. nr 969 Nowy Targ - Nowy Sącz nad potokiem Kluszkowianka oraz drogą lokalną.

05.2008
Zrealizowaliśmy zlecenie w zakresie podobnym do wyżej wymienionego obiektu na drodze krajowej nr 7 (Zakopianka).
Zadanie dotyczyło projektu pt. Opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy wiaduktu w miejscowości Mogilany powiat krakowski w km 680+108 w ciągu drogi krajowej nr 7 wraz z przebudową węzła drogowego, uzyskaniem pozwolenia na budowę, objazdem tymczasowym.


projekt i wykonanie - Kaczka Studiostrona główna o firmieofertaRealizacjeReferencjeKontakt